Blog Sample Blog Description 2018-04-15T20:31:00+00:00 Animator Rzeszów https://www.careassistant24.pl/blog Animator dla dzieci Leżajsk https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-lezajsk 2018-04-15T20:31:00+00:00 2018-04-15T20:31:00+00:00

Animator dla dzieci Leżajsk prowadzi zabawy i animuje czas wolny dzieci i młodzieży. Naszą specjalnością jest umilanie czasu i angażowanie dzieci w kreatywne zabawy, gry zręcznościowe oraz zabawy sportowe. Ponadto organizujemy pokazy wielkich baniek mydlanych, zamykanie w bańce czy bańki z wytwornicy.

Specjalnością naszych animatorów jest prowadzenie zabaw dla dzieci przy pomocy sprzętu animacyjnego, który zabieramy ze sobą i przywozimy w każde możliwe miejsce w Leżajsku. Sprzęt, który używamy podczas pracy jest bezpieczny dla dzieci i posiada wszelkie atesty. Chętnie obsługujemy wesela, komunie, urodziny, imprezy rodzinne czy duże imprezy masowe. W Leżajsku odwiedziliśmy już kilka lokali zapewniając wspaniałą zabawę dla dzieci. Byliśmy w takich lokalach jak „Hotel & Restauracja "Perła", „Gospoda u Więcławów” czy „Restauracja Capri”. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Animator czasu wolnego Leżajsk jest w stanie przeprowadzić animacje nawet w domu. W swojej ofercie posiadamy również dodatkowe atrakcje, takie jak np. malowanie twarzy dzieci, modelowanie balonów czy też dostarczenie na miejsce uroczystości wielkiego dmuchańca lub fotobudka Leżajsk. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o wytwornice ciężkiego dymu, która wspaniale sprawdza się podczas pierwszego tańca, stwarzając niezapomniany, bajkowy klimat. Główną zaletą animatora czasu wolnego Leżajsk jest doświadczenie poparte kilkuletnim stażem pracy animatora czy też klauna Leżajsk na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Podczas naszych imprez dbamy o bezpieczeństwo dzieci biorących udział w animacjach zapewniając sprzęt i komponenty światowych marek obecnych na rynku animacji takich jak Akson, Tuban, Snazaroo, Diamond FX, Klanza. Dodatkowo nasz animator zabaw dla dzieci Leżajsk organizuje warsztaty i animacje w szkołach i przedszkolach łącząc zabawę i naukę podczas pokazów lub zapewniając różnego rodzaju atrakcje dostosowane do wieku dzieci szkolnych i przedszkolnych. Obecność naszych animatorów umili czas dzieci zarówno w miejskich i prywatnych przedszkolach czy też na szkolnych zabawach karnawałowych lub okolicznościowych.

]]>
Animator dla dzieci Krosno https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-krosno 2018-04-08T20:47:00+00:00 2018-04-08T20:47:00+00:00

Animator dla dzieci Krosno to nasza propozycja na urozmaicenie i zorganizowanie zabawy dla dzieci podczas wszelkich imprez rodzinnych, komunii, wesel, urodzin, oraz większych imprez masowych. Od lat specjalizujemy się w zapewnianiu rozrywki dla dzieci i młodzieży przeprowadzając animacje na terenie Krosna i okolic. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy podstawowy pakiet animacyjny z jednym animatorem czasu wolnego, który dojedzie pod każde miejsce na terenie Krosna lub też pakiet rozszerzony o dodatkowe atrakcje, gdzie zabawy animują dwóch lub więcej animatorów w zależności od ilości dzieci i wielkości imprezy.

Podczas animacji na terenie Krosna możemy wcielić się w księżniczkę Elzę, żywą maskotkę, klauna, ulubioną postać z bajki Twojego dziecka, pirata. Możemy przywieźć ze sobą również wielkiego dmuchańca w postaci zjeżdżalni, który będzie ogromną atrakcją, szczególnie dla najmłodszych uczestników zabawy. Podczas prowadzenia animacji w Krośnie organizujemy: zabawy integracyjne, modelowanie baloników, zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, zamykanie dzieci w bańce mydlanej, wielkie bańki mydlane, bańki mydlane z wytwornicy, malowanie twarzy i wiele innych.

Animator zabaw dla dzieci Krosno

Naszą nową atrakcją, jaką mogą zorganizować nasi animatorzy lub którą możemy zorganizować jako osobne zlecenia jest wytwornica ciężkiego dymu, która może zapewnić Państwu Młodym dodatkową atrakcję w postaci pierwszego tańca „w chmurach”. Taka atrakcja na pewno będzie wspaniałym dopełnieniem wesela i zaskoczy gości weselnych. Tego typu atrakcje możemy zapewnić w takich lokalach jak chociażby: „Restauracja Hotel Twist”, „Hotel Krosno Nafta”, „Sala Bankietowa Restauracji Portius”, „u Schabińskiej Krosno”.

Oprócz typowych animacji na weselach, komuniach czy urodzinach urządzamy również edukacyjne animacje dla szkół i przedszkoli, w swojej ofercie mamy ciekawe warsztaty i pokazy. Nasz animator zabaw Krosno chętnie odwiedzi takie placówki jak Miejskie Przedszkole Nr 1 w Krośnie, Miejskie Przedszkole Nr 5 w Krośnie, Miejskie Przedszkole Nr 4 w Krośnie oraz inne przedszkola a także Szkoły Podstawowe.

]]>
Animator dla dzieci Sanok https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-sanok 2018-04-01T21:55:00+00:00 2018-04-01T21:55:00+00:00

Animator zabaw dla dzieci Sanok to animator z powołania, który zorganizuje moc atrakcji podczas Chrzcin czy też Komunii na terenie całego Podkarpacia.

Uśmiech dziecka ma cudowną moc, pozwala rozgonić wszystkie czarne chmury i nie sposób go nie odwzajemnić. Właśnie o tym marzymy, gdy organizujemy Chrzciny czy Komunie oraz inne rodzinne imprezy, by wszystkie pociechy zebrane w jednym miejscu miały na twarzy uśmiech od ucha do ucha. Animator Sanok zapewni świetną zabawę w dowolnym miejscu wcześniej wybranym przez Państwa. Nie ważne czy to malutki domek pod Sanokiem, czy ogromna, piękna willa w centrum Sanoka, każde dziecko zasługuje na super zabawę. Animator dla dzieci Sanok odwiedzi również każdy lokal w Sanoku m. in. Restauracje Bartek, Hotel i Restauracja Bona, Sala Bankietowa Dziedzic GARDEN, Sala Przyjęć Harnaś, Restauracja ARMAKO, Wyszynk Sanocki, Hotel Restauracja SPA SANVIT Sanok, Dworek Sanocki, jak i w okolicy Sanoka - Pałac Olszanica, Zajazd Pod Lipą, Hotel Salamandra,Stare Lisko. Swoją ofertę mamy mega szeroką, dlatego zapewniamy dopasowanie atrakcji do każdej grupy wiekowej.

Dla młodszej publiczności animator czasu wolnego Sanok proponuje balonowe ZOO, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, klaun, maskotkę, zabawy muzyczne jak i zamykanie w mydlanej bańce. Z kolei młodzieżową widownię rozbawią wielkie bańki mydlane, zajadanie się watą cukrową, szczudlate anioły, gry zespołowe, worki do skakania, fotobudka, zawody sportowe, wynajem dmuchańców Sanok.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się spełnić najśmielsze oczekiwania Państwa oraz Państwa Gości. Żywa Maskotka podczas każdej imprezy może stać się też opiekunem grupki dzieci, gdy dorośli potrzebują chwili dla siebie. Nasze wieloletnie doświadczenie jako animator czasu wolnego pozwala na zorganizowanie małych imprez jak i tych na większą skalę. Stawiamy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych dlatego pracujemy na sprzętach atestowanych np. Klanza , Akson, Tuban czy Snazaroo. Jesteśmy zawsze tam, gdzie ludzie lubią się dobrze bawić. Staramy się kreatywnie i zabawnie umilić czas dzieciom i młodzieży na imprezach okolicznościowych na terenie Sanoka i okolic.

]]>
Animator dla dzieci Przemyśl https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-przemysl 2018-03-30T20:43:00+00:00 2018-03-30T20:43:00+00:00

Animator dla dzieci Przemyśl to wspaniała atrakcja jaką możesz zamówić na każdą imprezę dla Twojego dziecka. Organizujemy zabawy na urodzinach, komuniach, weselach, imprezach rodzinnych na terenie Przemyśla jak i okolic. Prowadzimy również zabawy karnawałowe, andrzejki i choinki. Animatorzy zabaw dla dzieci z Przemyśla mogą zorganizować zabawy integracyjne lub sportowe, mogą poprowadzić gry zespołowe lub konkursy. Ciekawą atrakcją jaką zapewniamy są pokazy wielkich baniek mydlanych, puszczenie baniek z wytwornicy czy też modelowanie kolorowych balonów. Chętnym dzieciom malujemy twarze specjalnymi farbami do twarzy. Całość imprezy uświetniamy muzyką taneczną dostosowaną do wieku dzieci oraz organizujemy zabawy z wykorzystaniem tunelu czy też chusty animacyjnej.

bańki mydlane z wytwoenicy na karnawale dla dzieci w Przemyślu

Oprócz standardowych animacji nasi animatorzy czasu wolnego mogą Twojej uroczystości nadać zupełnie nowy charakter, możemy zorganizować:

 • Warsztaty cyrkowe
 • Zabawy z żywą maskotką
 • Zabawy z Elzą
 • Bal księżniczek
 • Morską wyprawę pirackim statkiem
 • Zwiedzanie indiańskiej wioski
 • Podróż do dżungli
 • Zabawy sportowe
 • Zabawy muzyczne

sztuczki cyrkowe na karnawale dla dzieci w Przemyślu

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, posiadaniu ogromnego zaplecza sprzętowego i dużej elastyczności animator dla dzieci Przemyśl może zorganizować zabawy dla dzieci w praktycznie każdym miejscu, może to być dowolny lokal lub hotel, a nawet Twój dom. Chętnie prowadzimy imprezy okolicznościowe w takich obiektach jak: „Villa Bolestraszyce”, „Dwór Wapowce”, „Hotel Gloria*** Wellness & SPA” , „Karczma Przemyska”, „Restauracja Murowanka” i wiele innych. Oprócz animacji zapewniamy dodatkowe atrakcje, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu z animatorką dla dzieci.

]]>
Czy warto zatrudnić animatora dla dzieci na wesele? https://www.careassistant24.pl/blog/czy-warto-zatrudnic-animatora-dla-dzieci-na-wesele 2018-03-28T12:33:00+00:00 2018-03-28T12:33:00+00:00

Planowanie wesela to bardzo trudne zadanie dla przyszłych małżonków. Planując wesele należy brać pod uwagę wiele czynników jak terminy rezerwacji sali, fotografa, z min. 4-5 lat do przodu w najbardziej obleganych miejscach. Czasem mamy wrażenie, że już wszystko zorganizowaliśmy tak aby goście weselni się świetnie bawili. Ale zapominamy nie raz o najmłodszych uczestnikach wesela. Co w takim razie z dziećmi? Niektórzy decydują się na to aby nie zapraszać dzieci na wesele, gdyż uważają, że wesele to przyjęcie dla dorosłych. Jednak my w dzisiejszym artykule podpowiemy jak sprawić, aby dzieci się nie nudziły, a może wypełniały część wesela, tak żeby nie przeszkadzały, a czuły się ważne.

Aby o to zadbać należy zastanowić się jakie atrakcje chcemy zapewnić dzieciom oraz należy wydzielić strefę dziecka, która jest zarazem bezpieczna, nie przeszkadza innym uczestnikom wesela. Najczęściej lokale mają osobne pomieszczenie lub większy hol, w którym takie atrakcje się odbywają. Druga rzecz to wybór osoby, to czy chcemy opiekunkędo dzieci, czy animatora zabaw dla dzieci. Opiekunka najczęściej jest tańsza alternatywą, ale nie spodziewajmy się tego, że Pani uśpi dzieci, będzie się z nimi bawić i jeszcze ich pilnować. Najczęściej rola opiekunki to wydzielony kącik dla dzieci w postaci: malowanek, kredek, klocków, którym zarządza opiekunka i ew. opieka nad 1-2 dzieci tylko w tym kąciku.Animacja zabaw dla dzieci to coś więcej: to kreatywne prowadzenie zabaw. Animatorzy dla dzieci na wesele mogą wymalować dzieciom buzie, wymodelować baloniki i poprowadzić wiele zabaw, jednak nie są to opiekunowie, którym możemy zostawić dziecko np. roczne i prosić aby animator pilnował. Zadaniem animatorów jest zorganizowanie dzieciom atrakcyjne czasu. W tym szalona zabawa z animatorami, która powinna być bezpieczna i nie naruszać komukolwiek strefy komfortu.

Animator dla dzieci na wesele

Czasem pojawiają się obawy, że dzieci nie będą uczestniczyć w głównych punktach uroczystości, jednak często na pierwszy taniec to rodzice zabierają dzieci, albo jak młodzi sobie życzą dzieci tworzą piękne kółko, w którym tańczą Państwo Młodzi. Często też dzieci, pod czujnym okiem animatora przygotowują wspólny prezent dla Pary Młodej. Dlatego, można też pogodzić obecność dzieci na weselu, organizując im ciekawie czas. Wystarczy tylko troszkę dobrych chęci i otworzenia serca na ich potrzeby . W końcu sami kiedyś byliśmy dziećmi i też chcieliśmy czuć się ważni, a być może w przyszłości sami będziemy mieć swoje dzieci i też chcielibyśmy aby były z nami w tym jakże ważnym dniu.

Często firmy animacyjne na podkarpaciu oferują dość wiele dodatkowych atrakcji jak np. wata cukrowa, dmuchane atrakcje dla dzieci, fotobudka, kolorowe warkoczyki, tatuaże brokatowe, bańki mydlane z agregatu, czy bańki mydlane XXL, a dla największych miłośników baniek zamykanie w bańce mydlanej.

Wybierając animatora warto zwrócić uwagę na wiek, na doświadczenie, czy jest to usługa od firmy, czy też wizyta prywatna, gdyż czasem się zdarza, że osoba, która nie prowadzi działalności, nie dojeżdża w umówione miejsce, a rozczarowanie bywa ogromne. Dlatego też, warto spisać umowę, w której jasno mamy określone warunki realizacji i gwarancję udanej zabawy dla dzieci.

]]>
Animator dla dzieci Radymno https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-radymno 2018-03-23T17:36:00+00:00 2018-03-23T17:36:00+00:00

Animacja dla dzieci to strzał w dziesiątkę. Od 2014 roku specjalizujemy się w zapewnianiu rozrywkidla dzieci w każdym wieku na terenie Radymna. Animator dla dzieci poprowadzi dla dzieci zabawę w oparciu o ich zainteresowania, preferencje oraz dostosuje zabawę do wieku dzieci oraz do pomieszczenia.

Podczas animacji w Radymnie może wcielić się w każdą rolę i poprowadzić zabawę o tematyce sportowej, na pirackim statku, czy w indiańskiej wiosce. Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz wszelkie materiały potrzebne do prowadzenia zabawy z dziećmi. Dodatkowo w ofercie mamy wiele atrakcji m.in.: wynajem dmuchańców dla dzieci Radymno, fotobudka Radymno, bańki z wytwornicy, zamykanie w bańce mydlanej i wiele innych.

animator dla dzieci radymno

Sprzęt animacyjny, którym dysponujemy jest wysokiej jakości i posiada odpowiednie atesty. Oprócz typowych animacji oferujemy: animator na wesele, animator na komunię, animator na chrzest, animator na urodziny. Prowadimy wiele edukacyjnych zajęć dla szkół i instytucji w tym animacje, warsztaty, pokazy i zajęcia edukacyje.

animator dla dzieci święte koło radymna

Na terenie Radymna animator czasu wolnego dla dzieci odwiedził już wiele miejsc. Prowadziliśmy animacje w Kresowym Dworze, Zajazd SMYK, Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina, dożynki w Świętym, imprezy prywatne na terenie powiatu jarosławskiego oraz przemyskiego.

Chętnie odwiedzimy też inne miejsca jak Dom bankietowy Anmar w Radymnie, dom weselny Wielkie Oczy, Dinozekolandia, ADM Jarosław, Hetman, Coloseum, sala weselna Korba, Boratyn, Villa Bolestraszyce.

animator dla dzieci na karnawał radymno

Szukasz animatora zabaw w Radymnie? Wejdź na animator dla dzieci Radymno lub zadzwoń: +48 535 056 895

]]>
Animator dla dzieci Jarosław https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-jaroslaw 2018-03-19T14:31:00+00:00 2018-03-19T14:31:00+00:00

Animator dla dzieci Jarosław oferuje kompleksową obsługę urodzin, festynów, czy wesel. Prowadzi zabawy dla dzieci w każdym wieku dostosowując zabawę do ilości dzieci, miejsca oraz ich wieku. Staramy się zaangażować wszystkie dzieci do zabawy poprzez kreatywne zabawy, gry zręcznościowe, gry muzyczne oraz zabawy sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się pokaz dużych baniek mydlanych, gdzie za pomocą dużych kijków jesteśmy w stanie wykonać przepiękne duże bańki. Dodatkowo dla wszystkich miłośników baniek mamy przygotowane zamykanie w bańce mydlanej, czy bańki z wytwornicy.

Specjalnością naszych animatorów jest miasteczko cyrkowe. Prowadzimy warsztaty cyrkowe: uczymy żonglować, kręcić talerzami, wykonujemy pokazy iluzji oraz chodzimy na szczudłach. Zabawy dla dzieci prowadzimy przy pomocy profesjonalnego sprzętu animacyjnego, który zabieramy ze sobą i przywozimy w każde możliwe miejsce w Jarosławiu. Sprzęt, który używamy podczas pracy jest bezpieczny dla dzieci i posiada wszelkie atesty.

Zajmujemy się animacją czasu wolnego w Jarosławiu podczas wesel, komunii, urodzin, imprez rodzinnych czy dużych imprez masowych. W Jarosławiu odwiedziliśmy i zrealizowaliśmy wiele animacji- zarówno u Klientów indywidualnych jak również Klientów instytucjonalnych. Zaufali nam m.in. : Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, "Restauracja ADM", "Hotel Jarosław" , „Pałac Ożańsk”, „Dom Gościnny Krakowiak”, "Restauracja Coloseum", „Dwór Hetman”, "Bacówka radawa SPA", „Impresja Krasiczyn”, "Szkoła Podsrtawowa nr 5", "Szkoła Podstawowa nr 10" i wiele innych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Animator zabaw dla dzieci Jarosław poprowadzi animację w każdym miejscu. W swojej ofercie posiadamy również dodatkowe atrakcje, takie jak np. malowanie twarzy dzieci, modelowanie balonów , wynajem dmuchańców Jarosław, mobilny mini golf, wytwornica ciężkiego dymu, fotobudka Jarosław , dekoracje balonami, balony na hel Jarosław. Nasi animatorzy zabaw dla dzieci w Jarosławiu to osoby, które posiadają należytą wiedzę do wykonywania zawodu animatora oraz posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

animatorka dla dzieci przebrany za smerfetkę podczas imprezy na rynku w Jarosławiu

Zajmujemy się także organizowaniem warsztatów po szkołach organizujemy: Bale Karnawałowe, Bale choinkowe i inne imprezy okolicznościowe. Z racji tego, że obsługujemy dużo imprez imprezę najlepiej rezerwować z dużo większym wyprzedzeniem. Naszym głównym zadaniem jest sprawić aby każde dziecko było zadowolone z zabawy i aby móc każdemu podarować cząstkę tej energii, która jest w nas. Z dużym zaangażowaniem prowadzimy zabawy animacyjne w Jarosławiu, gdyż każda zabawa jest inna i zawsze dajemy z siebie wszystko tworząc iświetną atmosferę.

animator zabaw dla dzieci na karnawale w Jarosławiu

]]>
Animator dla dzieci Rzeszów https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-rzeszow 2018-03-10T17:34:00+00:00 2018-03-10T17:34:00+00:00

Animator zabaw dla dzieci Rzeszów oferuje szeroki zakres atrakcji na imprezy dla dzieci, komunie, wesela oraz festyny. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie możemy kreatywnie i wesoło zająć czas dzieciom i młodzieży. Swoją ofertę animacyjną możemy dodatkowo rozszerzyć o dodatkowe atrakcje wedle życzenia klienta. Może to być żywa maskotka, klaun, dmuchaniec czy też atrakcji specjalna jaką ostatnio wprowadziliśmy jaką jest wytwornica ciężkiego dymu, która szczególnie sprawdzi się na weselach podczas pierwszego tańca lub innych zabaw tanecznych.

Na naszą podstawową ofertę animatora czasu wolnego Rzeszów składa się:

 • Zabawy integracyjne
 • Modelowanie baloników
 • Zabawy muzyczne
 • Zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego
 • Zamykanie dzieci w bańce mydlanej
 • Wielkie bańki mydlane
 • Bańki mydlane z wytwornicy
 • Malowanie twarzy
 • Gry zespołowe
 • Zawody sportowe
 • Konkursy z gadżetami
 • wynajem dmuchańców Rzeszów

Nasz animator może odwiedzić każdy lokal w Rzeszowie może to być m.in. : „Hotel Iskierka Business & Spa”, „Hotel Zimowit Rzeszów” , „Restauracja Dworzysko”, „Hotel - Restauracja Korona”, „Fenix Hotel”, „Hotel i Restauracja Sezam”, „Restauracja Galicja”, „Hotel Restauracja Twierdza”, „ Rezydencja Alabaster" oraz w okolicach Rzeszowa: "Hotel Senator", "Hotel Hibiskus", "Nowy Dwór w Świlczy, "Antyczny Dwór". Nasze wieloletnie doświadczenie jako animator dla dzieci Rzeszów pozwala na zorganizowanie wszelkich imprez i eventów na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroki wybór sprzętu animacyjnego, z którego podczas zabaw korzystają nasi animatorzy. Stawiamy również na bezpieczeństwo naszych podopiecznych dlatego pracujemy na sprzęcie posiadającym atesty takich jak: Snazaroo, Klanza, Akson, Tuban. Oprócz zabaw prowadzimy warsztaty dla dzieci, odwiedzamy również szkoły i przedszkola organizujemy dzieciom czas łącząc naukę i zabawę.

bańkowe warsztaty dla dzieci

Animator dla dzieci na urodziny Rzeszów

zabawa z chustą animacyjną

Urodziny z animatorem to nie lada gratka dla dzieci. Animator nie tylko zorganizuje dzieciom zabawę, ale wyczaruje balonowe ZOO, czy wymaluje twarze. Każde urodziny są inne, dlatego też zabawa dostosowana jest do ilości dzieci, pomieszczenia, wieku dzieci oraz do preferencji Klienta.

Animator dla dzieci na komunię Rzeszów

animator dla dzieci przebrany za Elze z krainy lodu

Planując komunię z animatorem warto rok szybciej zarezerwować termin, ze względu na duże zainteresowanie usługami animatorów. Nasi animatorzy prowadzą imprezy w lokalach, gdzie odbywa się Kilka komunii, jak rónież na przyjęciach indywidualnych.

Animator dla dzieci na wesele Rzeszów

zamykanie w bańce mydlanej

Na weselu najczęściej dwoje naszych animatorów zajmuje się dziećmi. jeden organizuje dzieciom zabawy, druga osoba to pomocnik, który odprowadza dzieci do rodziców, kiedy są zmęczone, czy dba o ich bezpieczeństwo podczas zabawy. Animacja na weselu to nie tylko zabawa taneczna, to także zabawa ruchowa, sportowa, czy kreatywna, kiedy dzieci wykonują zajęcia plastyczne, modelują pod czujnym okiem animatora balony, czy wykonują prezent dla Państwa Młodych.

]]>
Jak zorganizować udaną imprezę urodzinową dla dziecka? https://www.careassistant24.pl/blog/jak-przygotowac-udana-impreze-urodzinowa-dla-dziecka 2018-02-25T13:34:00+00:00 2018-02-25T13:34:00+00:00

.. no, ale widać wyraźnie, że przez trzysta sześćdziesiąt cztery dni możesz dostawać prezenty bezurodzinowe... -Z pewnością. -I tylko jeden urodzinowy, wiesz. Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

Dziś powiemy, co zrobić by przyjęcie urodzinowe było zorganizowane z pompą, a portfel ocalał. Skupimy się na tym, jak urządzić niezapomniane urodziny? W zabieganym świecie często jako rodzice mamy problem, by spełnić oczekiwania, co do wymarzonego przyjęcia urodzinowego naszych pociech, a może być to całkiem łatwe. Wystarczy zaczerpnąć rady u ekspertów w dziedzinie nieznikania uśmiechu na dziecięcych twarzach. Animatorzy, Żywe maskotki na urodziny pomogą zorganizować największe święto waszych pociech w sposób tajemniczy i ciekawy, taki aby ich koledzy i koleżanki również długo je wspominały. Pierwszym ważnym elementem zorganizowania niezapomnianych urodzin jest impreza niespodzianka. Jednak by była ona idealna musimy pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Przygotowaliśmy dla Was, drodzy Rodzice, kilka inspiracji, które pomogą uatrakcyjnić przyjęcie.

ANIMATOR DLA DZIECI NA URODZINY BAWI, UCZY, ROZŚMIESZA

Animator na zabaw dla dzieci

Po pierwsze ważny jest ktoś kto będzie potrafił każde dziecko zachęcić do brania udziału we wspólnej zabawie, dodatkowo nauczy w tak krótkim czasie wasze pociechy współpracy zespołowej. Tą tajemniczą osobą jest Animator urodzinowy w postaci Klauna lub żywej maskotki z ulubionej bajki Waszej pociechy np. żywa maskotka Minionek.

Animacja urodzinowa jest jednym z oryginalnych pomysłów na urozmaicenie zabawy podczas przyjęcia. Animator nie tylko zabawi gości , ale również pozwoli nam na chwilę wytchnienia, umożliwi Wam zajęcie się innymi istotnymi elementami urodzin, bądź po prostu pozwoli się cieszyć również Wam tym szczególnym dniem. Animator nie musi być stereotypowym klaunem. Może on być jedną z ulubionych postaci z bajki, np. Minionkiem. Żywy Minionek wręczający tort to dopiero frajda! Dzięki takiemu niespotykanemu animatorowi oraz przygotowanej imprezie tematycznej możemy pozwolić naszemu solenizantowi oraz jego gościom wcielić się w postać z ulubionej bajki. Animator urodzinowy czy bohater dziecięcych bajek za zadanie ma poprzez szaleństwo i dobrą zabawę rozweselić i zmotywować do wspólnych zabaw i gier, nawet nieśmiałe maluchy. Dzięki Żywej Maskotce z buzi każdego dziecka nawet na chwilę nie zejdzie uśmiech. Do najciekawszych zabaw jakie może on zaproponować Waszym Szkrabom są np. losowanie karteczek z ciekawymi zadaniami, skoki w workach na czas, bieg z przeszkodami czy rzuty do celu.

MIASTO CYRKOWE MARZENIEM NIEJEDNEGO DZIECKA

Jak zachwycić i zainteresować te najbardziej wymagające dzieci? Miasteczko cyrkowe jest czymś co uraduje niejedno dziecko. Parada niezliczonych atrakcji tylko dla solenizanta i jego gości to wyjątkowe przeżycie. Pokazy i nauka cyrkowych sztuczek jest czymś niepowtarzalnym. Klaun czy Żywa Maskotka na szczudłach to niespotykane widowisko, które zaciekawi zapewne i sąsiadów. Flowerstick inaczej kopniak kwiecisty jest konstrukcją pozwalającą na wykonanie najbardziej wymagających technik np. wykop nogami. Kijki te można wykopać nawet na 10m warto jednak by w pobliżu nie było okien. Atrakcja ta zadziwi niejednego widza. Czy nie raz dziecko pytało Cię podczas wizyty w cyrku, jak ten Pan obraca talerzami? Cyrkowcy podczas pokazu postarają się przybliżyć dzieciom tajemniczy świat klaunów, czy też żonglerów. Wolteryżerka talerzami zaciekawi również i dorosłych. Żonglowanie talerzami, maczugami i piłeczkami jest trudne czy łatwe? Jak duży talerz może kręcić się na patyku? Na te...

]]>
Animatorka dla dzieci na wesele Rzeszów https://www.careassistant24.pl/blog/animator-dla-dzieci-na-wesele-rzeszow 2016-05-01T15:34:00+00:00 2016-05-01T15:34:00+00:00

Animatorka dla dzieci na wesele w Rzeszowie to osoba, która wie jak zająć dzieciom czas tak aby się nie nudziły. Animatorka nie tylko wymaluje dzieciom twarze, wymodeluje baloniki, ale poprowadzi zabawę. To osoba z dużym poczuciem humoru, która sprawi, że będą to niezapomniane chwile dla Twojego dziecka.

Wesele w Rzeszowie z naszym animatorem, przebiega w sposób przemyślany. Dzieci nie nudzą się, tylko bawią się w zabawy muzyczno-ruchowe, które dostosowane są do warunków lokalowych. Animatorka Rzeszów może również zaprosić dzieci do bańkowej krainy, gdzie wykonywane są różne bańki w tym: duże bańki XXL z kijków, bańki z wytwornicy jak również zamykanie w bańce mydlanej. Ponadto można również skorzystać z formy opieki na najmłodszymi dziećmi, gdzie dodatkowo animator zajmuje się opieką dla najmłodszych.

Czas, który organizuje animatorka podczas wesela w Rzeszowie jest wypełniony wieloma atrakcjami dla dzieci. Zawsze dbamy aby zabawy były bezpieczne, pracujemy tylko na atestowanym sprzęcie dostosowanym do potrzeb najmłodszych. Współpracowaliśmy z wieloma lokalami, m.in. : Hotel Senator, Rezydencja Alabaster & SPA, Hotel Hibiskus, Nowy Dwór w Świlczy, Hotel Eden.

]]>