Animator dla dzieci Jarosław oferuje kompleksową obsługę urodzin, festynów, czy wesel. Prowadzi zabawy dla dzieci w każdym wieku dostosowując zabawę do ilości dzieci, miejsca oraz ich wieku. Staramy się zaangażować wszystkie dzieci do zabawy poprzez kreatywne zabawy, gry zręcznościowe, gry muzyczne oraz zabawy sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się pokaz dużych baniek mydlanych, gdzie za pomocą dużych kijków jesteśmy w stanie wykonać przepiękne duże bańki. Dodatkowo dla wszystkich miłośników baniek mamy przygotowane zamykanie w bańce mydlanej, czy bańki z wytwornicy.

Specjalnością naszych animatorów jest miasteczko cyrkowe. Prowadzimy warsztaty cyrkowe: uczymy żonglować, kręcić talerzami, wykonujemy pokazy iluzji oraz chodzimy na szczudłach. Zabawy dla dzieci prowadzimy przy pomocy profesjonalnego sprzętu animacyjnego, który zabieramy ze sobą i przywozimy w każde możliwe miejsce w Jarosławiu. Sprzęt, który używamy podczas pracy jest bezpieczny dla dzieci i posiada wszelkie atesty.

Zajmujemy się animacją czasu wolnego w Jarosławiu podczas wesel, komunii, urodzin, imprez rodzinnych czy dużych imprez masowych. W Jarosławiu odwiedziliśmy i zrealizowaliśmy wiele animacji- zarówno u Klientów indywidualnych jak również Klientów instytucjonalnych. Zaufali nam m.in. : Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, "Restauracja ADM", "Hotel Jarosław" , „Pałac Ożańsk”, „Dom Gościnny Krakowiak”, "Restauracja Coloseum", „Dwór Hetman”, "Bacówka radawa SPA", „Impresja Krasiczyn”, "Szkoła Podsrtawowa nr 5", "Szkoła Podstawowa nr 10" i wiele innych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Animator zabaw dla dzieci Jarosław poprowadzi animację w każdym miejscu. W swojej ofercie posiadamy również dodatkowe atrakcje, takie jak np. malowanie twarzy dzieci, modelowanie balonów , wynajem dmuchańców Jarosław, mobilny mini golf, wytwornica ciężkiego dymu, fotobudka Jarosław , dekoracje balonami, balony na hel Jarosław. Nasi animatorzy zabaw dla dzieci w Jarosławiu to osoby, które posiadają należytą wiedzę do wykonywania zawodu animatora oraz posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

animatorka dla dzieci przebrany za smerfetkę podczas imprezy na rynku w Jarosławiu

Zajmujemy się także organizowaniem warsztatów po szkołach organizujemy: Bale Karnawałowe, Bale choinkowe i inne imprezy okolicznościowe. Z racji tego, że obsługujemy dużo imprez imprezę najlepiej rezerwować z dużo większym wyprzedzeniem. Naszym głównym zadaniem jest sprawić aby każde dziecko było zadowolone z zabawy i aby móc każdemu podarować cząstkę tej energii, która jest w nas. Z dużym zaangażowaniem prowadzimy zabawy animacyjne w Jarosławiu, gdyż każda zabawa jest inna i zawsze dajemy z siebie wszystko tworząc iświetną atmosferę.

animator zabaw dla dzieci na karnawale w Jarosławiu

Następny Post Poprzedni Post