.. no, ale widać wyraźnie, że przez trzysta sześćdziesiąt cztery dni możesz dostawać prezenty bezurodzinowe... -Z pewnością. -I tylko jeden urodzinowy, wiesz. Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

Dziś powiemy, co zrobić by przyjęcie urodzinowe było zorganizowane z pompą, a portfel ocalał. Skupimy się na tym, jak urządzić niezapomniane urodziny? W zabieganym świecie często jako rodzice mamy problem, by spełnić oczekiwania, co do wymarzonego przyjęcia urodzinowego naszych pociech, a może być to całkiem łatwe. Wystarczy zaczerpnąć rady u ekspertów w dziedzinie nieznikania uśmiechu na dziecięcych twarzach. Animatorzy, Żywe maskotki na urodziny pomogą zorganizować największe święto waszych pociech w sposób tajemniczy i ciekawy, taki aby ich koledzy i koleżanki również długo je wspominały. Pierwszym ważnym elementem zorganizowania niezapomnianych urodzin jest impreza niespodzianka. Jednak by była ona idealna musimy pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Przygotowaliśmy dla Was, drodzy Rodzice, kilka inspiracji, które pomogą uatrakcyjnić przyjęcie.

ANIMATOR DLA DZIECI NA URODZINY BAWI, UCZY, ROZŚMIESZA

Animator na zabaw dla dzieci

Po pierwsze ważny jest ktoś kto będzie potrafił każde dziecko zachęcić do brania udziału we wspólnej zabawie, dodatkowo nauczy w tak krótkim czasie wasze pociechy współpracy zespołowej. Tą tajemniczą osobą jest Animator urodzinowy w postaci Klauna lub żywej maskotki z ulubionej bajki Waszej pociechy np. żywa maskotka Minionek.

Animacja urodzinowa jest jednym z oryginalnych pomysłów na urozmaicenie zabawy podczas przyjęcia. Animator nie tylko zabawi gości , ale również pozwoli nam na chwilę wytchnienia, umożliwi Wam zajęcie się innymi istotnymi elementami urodzin, bądź po prostu pozwoli się cieszyć również Wam tym szczególnym dniem. Animator nie musi być stereotypowym klaunem. Może on być jedną z ulubionych postaci z bajki, np. Minionkiem. Żywy Minionek wręczający tort to dopiero frajda! Dzięki takiemu niespotykanemu animatorowi oraz przygotowanej imprezie tematycznej możemy pozwolić naszemu solenizantowi oraz jego gościom wcielić się w postać z ulubionej bajki. Animator urodzinowy czy bohater dziecięcych bajek za zadanie ma poprzez szaleństwo i dobrą zabawę rozweselić i zmotywować do wspólnych zabaw i gier, nawet nieśmiałe maluchy. Dzięki Żywej Maskotce z buzi każdego dziecka nawet na chwilę nie zejdzie uśmiech. Do najciekawszych zabaw jakie może on zaproponować Waszym Szkrabom są np. losowanie karteczek z ciekawymi zadaniami, skoki w workach na czas, bieg z przeszkodami czy rzuty do celu.

MIASTO CYRKOWE MARZENIEM NIEJEDNEGO DZIECKA

Jak zachwycić i zainteresować te najbardziej wymagające dzieci? Miasteczko cyrkowe jest czymś co uraduje niejedno dziecko. Parada niezliczonych atrakcji tylko dla solenizanta i jego gości to wyjątkowe przeżycie. Pokazy i nauka cyrkowych sztuczek jest czymś niepowtarzalnym. Klaun czy Żywa Maskotka na szczudłach to niespotykane widowisko, które zaciekawi zapewne i sąsiadów. Flowerstick inaczej kopniak kwiecisty jest konstrukcją pozwalającą na wykonanie najbardziej wymagających technik np. wykop nogami. Kijki te można wykopać nawet na 10m warto jednak by w pobliżu nie było okien. Atrakcja ta zadziwi niejednego widza. Czy nie raz dziecko pytało Cię podczas wizyty w cyrku, jak ten Pan obraca talerzami? Cyrkowcy podczas pokazu postarają się przybliżyć dzieciom tajemniczy świat klaunów, czy też żonglerów. Wolteryżerka talerzami zaciekawi również i dorosłych. Żonglowanie talerzami, maczugami i piłeczkami jest trudne czy łatwe? Jak duży talerz może kręcić się na patyku? Na te pytania udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Podczas wizyty miasteczka cyrkowego uatrakcyjni imprezę zabawą zręcznościową diablo, polegającą na wykonywaniu różnych trików za pomocą dwóch kijków połączonych ze sobą linką oraz klepsydry. Zachwyt, radość, promieniejąca twarz twej pociechy czy nie tego oczekiwałeś ?

NIEZAPOMNIANE URODZINOWE ATRAKCJE

wypożyczenie dmuchańców

Gdy mamy sporo przestrzeni przed lub za domem, pogoda dopisała, a nasza pociecha zaprosiła sporo koleżanek i kolegów warto zainwestować w wynajem dmuchańców. Pewnie zastanawiacie się co to jest? To dmuchane zjeżdżalnie, zamki czy też baseny z kulkami. To atrakcje, które nadadzą się nie tylko dla starszych uczestników imprezy, ale również i tych malusińskich. Z wymienionych form dmuchańców korzystać mogą dzieci od 2 roku życia aż po 15 (oczywiście Ci najmłodsi pod okiem opiekuna/rodzica/ animatora).

Basen wypełniony kolorowymi piłeczkami nie tylko nadaje się do nurkowania, ale może posłużyć jako wyspa skarbów. Z kolei dmuchana zjeżdżalnia to atrakcja, która sprawia radość nie tylko ze względu na ślizganie się z wysokości, ale też z możliwości wspięcia się na nią i spojrzenia na świat z nowej, innej perspektywy.

wynajem dmuchańców

Czy, jako dzieci nie marzyliśmy, by choć na chwilę mieć swój zamek. My proponujemy dmuchany zamek, który dzięki połączenie kilku ciekawych sposobów spędzenia czasu, zjeżdżania, ślizgania, wspinania a także chowania innym uczestnikom zabawy pozwoli Solenizantowi, być Królem bądź Królewną. A co w przypadku gdy liczba gości jest aż tak duża, że dorosłym brak wyobraźni jak tu wszystkie dzieci na raz rozbawić ? Tu pomocna będzie zjeżdżalnia Delfin składająca się z dwóch torów oraz wspomniane wcześniej miasteczko cyrkowe. Podwójna zjeżdżalnia daje wiele nowych możliwości np. pozwala na zorganizowanie konkursu, która drużyna szybciej zjedzie bądź szybciej zdobędzie umieszczone na górze balony.

BALONOWE SZALEŃSTWO

Gdy mowa o przyjęciu urodzinowym nie wolno nam za pomnieć o balonach. Urodziny bez balonów? Kto to widział? Żeby ubawić i ożywić dziecięcą uroczystość warto udekorować pokój, w którym ma być cała uroczystość balonami przedstawiającymi postacie z ulubionych bajek waszego dziecka.

dekoracje balonowe na urodziny

Urozmaiceniem mogą być też balonowe kolumny przed wejściem do domu. Innym ciekawym pomysłem są balony w ulubionych kolorach solenizanta lub z oryginalnymi nadrukami czy też kształtami np. w formie serduszka, gwiazdki. Dzieci uwielbiają kolorowe balony nie tylko te wiszące jako dekoracja urodzinowa, ale te i z których mogą stworzyć dla siebie piękny kwiatek bądź słodkie zwierzątko. Animator urodzinowy czy też wspomniana wyżej Żywa Maskotka często na przyjęciu urodzinowym spełnia rolę twórcy przeróżnych balonowych kształtów. Potrafi on spełnić marzenia każdego maluszka i podarować mu balonikowego konika, kotka, żabkę. Solenizant i jego goście zapewne też ucieszeni będą z balonów helowych w kształcie literek, dzięki którym będą mogli tworzyć kolorowe wyrazy czy też zdania. Balonowy świat zachwyci niejedno dziecko i sprawi, że długo nie zapomni o tym co widział i słyszał podczas imprezy urodzinowej. Doskonałym pomysłem na upiększenie tego wyjątkowego dnia są balony z helem, które wypuszczane pojedynczo, czy też w bukietach stworzą niezapomniane wrażenie, które zostanie zapamiętane na długi czas. Ogromne pudło na prezenty wypełnione balonami po rozpakowaniu przez Solenizanta wywoła szczery śmiech i zachwyt nie tylko pociechy, ale również i gości. Efekt końcowy jest niesamowity. Balonów użyć można również do dekoracji pomieszczenia, gdzie odbędzie się impreza urodzinowa

balony z helem dla dzieci

BAŃKOWE SZALEŃSTWO I COŚ MEGA WYJĄTKOWEGO - SOLENIZANT I GOŚCIE ZAMKNIĘCI W BAŃCE MYDLANEJ - TEGO JESZCZE NIE BYŁO

mała wytwornica do baniek mydlanych

Bańki mydlane kojarzą się nam z dzieciństwem, gdy przy wyjątkowych okazjach rodzice lub dziadkowie kupowali nam sprzęt do ich robienia. Dzięki niemu nie raz było się kimś wyjątkowym na podwórku, a jeszcze lepiej gdy robiło się większe i ładniejsze bańki mydlane od swoich rówieśników. Pamiętacie konkursy, kto najwięcej zrobi baniek lub kto zrobi je największe? Dziś nasze dawne małe bańki mydlane są jeszcze bardziej wyjątkowe. Podczas organizowanych pokazów, za pomocą specjalnej maszyny można wytworzyć tysiące kolorowych baniek różnej wielkości. Powrót do zabaw z naszego dzieciństwa nie musi być dla naszych pociech nudny. Bańki xxl i tysiące banieczek mieniących się wszystkimi kolorami tęczy, to nie tylko frajda dla malusińskich, ale i dla nas dorosłych! Dodatkowym atutem zorganizowania pokazu baniek mydlanych jest modne w tym roku zamykanie w bańce mydlanej. Ta atrakcja przykuwa uwagę wszystkich uczestników urodzin niezależnie od wieku, dlatego powinna stać się ważnym punktem przy organizowaniu idealnego przyjęcia. Zamknąć w bańce można nie tylko dziecko, dwójkę dzieci ale nawet i osobę dorosłą. Zrobione podczas pokazu i zamykania w bańce zdjęcia staną się wyjątkową pamiątką na całe życie.

NIEZAPOMNIANA ATRAKCJA TATUAŻE BROKATOWE I MALOWANIE TWARZY

face painting - malowanie twarzy dzieciom

Każde dziecko pragnie czuć się jak dorosły, nie raz marzy o tatuażu ze smokiem czy też pięknym motylku na ramieniu. Podczas przyjęcia urodzinowego możemy urzeczywistnić wiele dziecięcych marzeń. Na pewno dzieci ucieszy brokatowy tatuaż w postaci delfinka, motyka, gwiazd, rekina czy też węża. Brokatowe tatuaże pobudzą wyobraźnię malucha i sprawią, że poczuje się on wyjątkowym gościem. Na wymarzonej imprezie nie może zabraknąć malowania twarzy. Zarówno bohater dnia, tak jak i jego towarzysze zabaw mogą przybrać wygląd rodem z Disneylandu. Dziewczynkom delikatny makijaż z kosmetyków nieszkodliwych dla dziecięcej cery pozwoli na wcielenie się w księżniczkę, motylka, wiedźmę, zaś chłopcom w ulubionego superbohatera np. groźnego pirata, egzotyczne zwierzę.

tatuarze brkatowe dla dzieci

AKCESORIA URODZINOWE - WAŻNY ELEMENT URODZIN Z POMPĄ

talerzyki kubeczki świeczki i czapeczki na urodziny dla dzieci

Na żadnym przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć dodatków zespalających całą uroczystość, czyli fantastycznych dekoracji w postaci kubeczków, talerzyków czy też oryginalnych świeczek. Dzięki nim przyjęcie urodzinowe będzie w pełni udane. Gdy mowa o świeczkach na myśl przychodzą nam oklepane klasyczne czy też cyferki z postaciami z bajek np. Myszką Miki. My jednak proponujemy w swej ofercie rzadkie okazy jak świeczki w kształcie piłek nożnych, zwierzątek, świeczki urodzinowe na pikerze np. Strażak Sam, grające w postaci fontanny czy też kwiatka. Dodatkowym elementem wzbogacającym urodziny jest wręczenie małym gościom śmiesznych okularów, masek, koron księżniczek, opasek pirackich, kolorowych czapeczek. Nie może również zabraknąć trąbek i konfetti, które powitają na samym początku imprezy urodzinowej solenizanta. Zapraszamy do sklepu www.superfunparty.pl

Następny Post Poprzedni Post