Animacja dla dzieci to strzał w dziesiątkę. Od 2014 roku specjalizujemy się w zapewnianiu rozrywkidla dzieci w każdym wieku na terenie Radymna. Animator dla dzieci poprowadzi dla dzieci zabawę w oparciu o ich zainteresowania, preferencje oraz dostosuje zabawę do wieku dzieci oraz do pomieszczenia.

Podczas animacji w Radymnie może wcielić się w każdą rolę i poprowadzić zabawę o tematyce sportowej, na pirackim statku, czy w indiańskiej wiosce. Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz wszelkie materiały potrzebne do prowadzenia zabawy z dziećmi. Dodatkowo w ofercie mamy wiele atrakcji m.in.: wynajem dmuchańców dla dzieci Radymno, fotobudka Radymno, bańki z wytwornicy, zamykanie w bańce mydlanej i wiele innych.

animator dla dzieci radymno

Sprzęt animacyjny, którym dysponujemy jest wysokiej jakości i posiada odpowiednie atesty. Oprócz typowych animacji oferujemy: animator na wesele, animator na komunię, animator na chrzest, animator na urodziny. Prowadimy wiele edukacyjnych zajęć dla szkół i instytucji w tym animacje, warsztaty, pokazy i zajęcia edukacyje.

animator dla dzieci święte koło radymna

Na terenie Radymna animator czasu wolnego dla dzieci odwiedził już wiele miejsc. Prowadziliśmy animacje w Kresowym Dworze, Zajazd SMYK, Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina, dożynki w Świętym, imprezy prywatne na terenie powiatu jarosławskiego oraz przemyskiego.

Chętnie odwiedzimy też inne miejsca jak Dom bankietowy Anmar w Radymnie, dom weselny Wielkie Oczy, Dinozekolandia, ADM Jarosław, Hetman, Coloseum, sala weselna Korba, Boratyn, Villa Bolestraszyce.

animator dla dzieci na karnawał radymno

Szukasz animatora zabaw w Radymnie? Wejdź na animator dla dzieci Radymno lub zadzwoń: +48 535 056 895

Następny Post Poprzedni Post