Animator zabaw dla dzieci Sanok to animator z powołania, który zorganizuje moc atrakcji podczas Chrzcin czy też Komunii na terenie całego Podkarpacia.

Uśmiech dziecka ma cudowną moc, pozwala rozgonić wszystkie czarne chmury i nie sposób go nie odwzajemnić. Właśnie o tym marzymy, gdy organizujemy Chrzciny czy Komunie oraz inne rodzinne imprezy, by wszystkie pociechy zebrane w jednym miejscu miały na twarzy uśmiech od ucha do ucha. Animator Sanok zapewni świetną zabawę w dowolnym miejscu wcześniej wybranym przez Państwa. Nie ważne czy to malutki domek pod Sanokiem, czy ogromna, piękna willa w centrum Sanoka, każde dziecko zasługuje na super zabawę. Animator dla dzieci Sanok odwiedzi również każdy lokal w Sanoku m. in. Restauracje Bartek, Hotel i Restauracja Bona, Sala Bankietowa Dziedzic GARDEN, Sala Przyjęć Harnaś, Restauracja ARMAKO, Wyszynk Sanocki, Hotel Restauracja SPA SANVIT Sanok, Dworek Sanocki, jak i w okolicy Sanoka - Pałac Olszanica, Zajazd Pod Lipą, Hotel Salamandra,Stare Lisko. Swoją ofertę mamy mega szeroką, dlatego zapewniamy dopasowanie atrakcji do każdej grupy wiekowej.

Dla młodszej publiczności animator czasu wolnego Sanok proponuje balonowe ZOO, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, klaun, maskotkę, zabawy muzyczne jak i zamykanie w mydlanej bańce. Z kolei młodzieżową widownię rozbawią wielkie bańki mydlane, zajadanie się watą cukrową, szczudlate anioły, gry zespołowe, worki do skakania, fotobudka, zawody sportowe, wynajem dmuchańców Sanok.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się spełnić najśmielsze oczekiwania Państwa oraz Państwa Gości. Żywa Maskotka podczas każdej imprezy może stać się też opiekunem grupki dzieci, gdy dorośli potrzebują chwili dla siebie. Nasze wieloletnie doświadczenie jako animator czasu wolnego pozwala na zorganizowanie małych imprez jak i tych na większą skalę. Stawiamy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych dlatego pracujemy na sprzętach atestowanych np. Klanza , Akson, Tuban czy Snazaroo. Jesteśmy zawsze tam, gdzie ludzie lubią się dobrze bawić. Staramy się kreatywnie i zabawnie umilić czas dzieciom i młodzieży na imprezach okolicznościowych na terenie Sanoka i okolic.

Następny Post Poprzedni Post