Animator dla dzieci Krosno to nasza propozycja na urozmaicenie i zorganizowanie zabawy dla dzieci podczas wszelkich imprez rodzinnych, komunii, wesel, urodzin, oraz większych imprez masowych. Od lat specjalizujemy się w zapewnianiu rozrywki dla dzieci i młodzieży przeprowadzając animacje na terenie Krosna i okolic. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy podstawowy pakiet animacyjny z jednym animatorem czasu wolnego, który dojedzie pod każde miejsce na terenie Krosna lub też pakiet rozszerzony o dodatkowe atrakcje, gdzie zabawy animują dwóch lub więcej animatorów w zależności od ilości dzieci i wielkości imprezy.

Podczas animacji na terenie Krosna możemy wcielić się w księżniczkę Elzę, żywą maskotkę, klauna, ulubioną postać z bajki Twojego dziecka, pirata. Możemy przywieźć ze sobą również wielkiego dmuchańca w postaci zjeżdżalni, który będzie ogromną atrakcją, szczególnie dla najmłodszych uczestników zabawy. Podczas prowadzenia animacji w Krośnie organizujemy: zabawy integracyjne, modelowanie baloników, zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, zamykanie dzieci w bańce mydlanej, wielkie bańki mydlane, bańki mydlane z wytwornicy, malowanie twarzy i wiele innych.

Animator zabaw dla dzieci Krosno

Naszą nową atrakcją, jaką mogą zorganizować nasi animatorzy lub którą możemy zorganizować jako osobne zlecenia jest wytwornica ciężkiego dymu, która może zapewnić Państwu Młodym dodatkową atrakcję w postaci pierwszego tańca „w chmurach”. Taka atrakcja na pewno będzie wspaniałym dopełnieniem wesela i zaskoczy gości weselnych. Tego typu atrakcje możemy zapewnić w takich lokalach jak chociażby: „Restauracja Hotel Twist”, „Hotel Krosno Nafta”, „Sala Bankietowa Restauracji Portius”, „u Schabińskiej Krosno”.

Oprócz typowych animacji na weselach, komuniach czy urodzinach urządzamy również edukacyjne animacje dla szkół i przedszkoli, w swojej ofercie mamy ciekawe warsztaty i pokazy. Nasz animator zabaw Krosno chętnie odwiedzi takie placówki jak Miejskie Przedszkole Nr 1 w Krośnie, Miejskie Przedszkole Nr 5 w Krośnie, Miejskie Przedszkole Nr 4 w Krośnie oraz inne przedszkola a także Szkoły Podstawowe.

Następny Post Poprzedni Post